Gizlilik Politikası

Şirketimiz, tarafımızdan talep eden bütün şahıs ya da şirketlerle gizlilik sözleşmesi imzalamaktadır. Fonetik Tercüme, müşteri tarafından paylaşılan her türlü bilgi, dosya, veri ve içerikleri (akademik makale, fikir, proje, buluş, iş, metot, ilerleme ve patent, telif hakkı, marka, müşteri listeleri, müşteri kontratlarının isimleri, iş planları, teknik veriler, ürün fikirleri, personel, kontratlar ve mali bilgiler, ticari sır ya da diğer yasal korunmaya konu olan ya da olmayan her türlü yenilik, ticari, mali ve teknik bilgiler ve konuşma dökümleri) hiçbir koşulda farklı bir amaçla kullanmayacağını, dağıtmayacağını ve üçüncü kişilerle paylaşmayacağını beyan ve taahhüt eder.

Fonetik Tercüme, gerekli gördüğü takdirde hizmet sözleşmesindeki yükümlülüklerini yerine getirebilmek amacıyla aldığı bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslarla paylaşmak durumunda olabilir; yalnızca bu koşul altında yapılan paylaşım eylemi bu sözleşmeye aykırılık olarak telakki edilmeyecektir.

Gizlilik sözleşmesi, iş bitiminde dahi geçerliliğini koruyacaktır. Gizlilik sözleşmesi kapsamındaki bilgi ve veriler, taraflarca gizli tutulacak ve yetkisi olmayan taraflarca kullanılmasını önlemek için gerekli bütün önlemler alınacaktır.

Ankara Tercüme Ankara Yeminli Tercüme Yeminli Tercüme Ankara Yeminli Tercüme