Bize Referans Olanlar Kazanıyor…

Kazan-kazan sistemimiz sayesinde bize referans olarak başka firmalardan ya da şahıslardan iş almamızı sağlayabilir ve bize yaptırılan tercümenin %10’u oranında indirim kazanabilirsiniz.

Birlikte güzel projelere imza attığımız müşterilerimiz bize referans olarak yeni çözüm ortakları kazandırıyor ve kendi işlerinde karlı çıkıyor. Sizleri de bu sisteme dahil etmekten büyük bir memnuniyet duyacağız Devamı...

Akademisyenlere ve öğrencilere özel %10 indirim…

Başarıya giden yolda sizlere destek olmak bizim önceliğimizdir. Gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.Devamı...

Tanışma indirimini kaçırmayın…

İlk müşterilerimize özel hazırlanan kampanyamızdan yararlanmak için iletişim formumuzu doldurarak ya da e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Devamı...

Kurumsal Üyelik Paketi

Kurumsal müşterilerimiz çok özel fırsatlardan yararlanıyor. Siz de aramıza katılın; ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkarın.

Fonetik Tercüme, kurumsal üyelik paketiyle büyümekte ve gelişmekte olan şirketlere destek olmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası piyasada ön sıralara yerleşmek ve kurumsal paketlerimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Devamı...

Sürpriz Kampanyalar

Çeviri hizmetlerini Fonetik Tercüme ayrıcalığıyla alanlar, her zaman sürpriz bir kampanya çıkacağını bilirler. Aramıza katılın ve sürprizlerimizin keyfini çıkarın. Devamı...

Ankara Tercüme Ankara Yeminli Tercüme Yeminli Tercüme Ankara Yeminli Tercüme